Вас вітає середня загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №20 м.Львова.

ШКОЛА 20 фасад

Наш девіз "Кращий спосіб зробити дітей успішними - це зробити їх щасливими!

Наша школа - це великий дружній дім, в якому живуть 250 учнів, розумних і талановитих, ініціативних і творчих, умілих і спортивних. Вони всі різні, але кожен з них по-своєму любить школу і прагне зробити її ще красивішою і кращою.

Наша школа - це згуртований педагогічний колектив, який налічує 25 педагогів. Вчителі нашої школи - професіонали своєї справи, небайдужі, чуйні до проблем дитини, особистості, завжди готові до діалогу.

Наша школа - це зацікавлені батьки, які готові завжди підтримати школу, бо знають, що вони довіряють вчителям найдорожче, що у них є, - своїх дітей.

На сторінках нашого сайту ви зможете дізнатися про всі події, які відбуваються в нашій школі.

Ми все робимо для того, щоб школа ставала кращою, щоб з'являлися нові можливості розвитку учнів, підвищувалася якість освіти, щоб життя в школі було цікавим і яскравим. Це можливо, якщо ми об'єднаємо свої зусилля і будемо відкриті для обговорення всіх проблем.

Ми бажаємо Вам успіхів!

Пам'ятка "Коронавірус"

Як зробити цифровий світ більш безпечним для дітей?

Це особливо актуально в часи онлайн навчання та спілкування через пандемію COVID19

ШКОЛЯРАМ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

/Files/images/зображення_viber_2021-10-27_17-13-11-665.jpg

НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Дякуємо School Champion за наш сайт!

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
перегляди279
перегляди281
перегляди247
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.