ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ШКОЛИ

Зарахування учнів до 1 класу здійснюється без проведення конкурсу, відповідно до території обслуговування.

Зарахування учнів до школи здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом директора. Для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу).

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.

Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до закладу відповідно до законодавства та міжнародних договорів.

У разі потреби учень може перейти протягом будь-якого року навчання до іншого навчального закладу. Переведення учнів до іншого навчального закладу здійснюється за наявності особової справи учня встановленого Міністерством освіти і науки України зразка.

У разі вибуття учня з населеного пункту батьки або особи, якіїх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини вибуття.

У разі переходу учня до іншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освіти у межах населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт зарахування дитини до іншого навчального закладу.

НАБІР УЧНІВ у 1-й КЛАС на 2021-2022 н.р.

2020-04-30

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 м.Львова з 30 квітня 2021 року оголошує прийом документів до 1-го класу 2021-2022 навчального року.

Процес зарахування проходитиме у два етапи:

1. 30 квітня-31 травня 2021 року – зарахування учнів, що мають гарантоване першочергове право (територія обслуговування, діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти, діти працівників закладу освіти);

2. 01 червня – 15 червня 2021 року – зарахування на вільні місця у разі їх наявності (шляхом жеребкування).

Гарантоване зарахування дітей до першого класу відповідно до Порядку здійснюватиметься за територіальним принципом (територія обслуговування закладу освіти).

На час карантину буде здійснюватись електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти.

Для реєстрації дітей в СЗШ №20м.Львова ознайомтесь з інструкцією для батьківwym-1588224639670

та перейдіть на посиланняwym-1588224688334

або електронною поштою школи lviv_school20@ukr.net у сканованому варіанті.

Перелік документів, які необхідно подати:

1. Заява одного з батьків дитини про зарахування до школи (бланк заяви додається).

2. Документ, що посвідчує особу заявника.

3. Документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування школи (для підтвердження права на першочергове зарахування).

4. Свідоцтво про народження дитини (копія)

5. Медичні довідки (форми № 086-1/0 та№063).

6. Копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (при наявності).

7. Згода на збір та обробку персональних даних (бланк згоди додається).

Додаток 1.Заява про зарахування до закладу освіти.

Додаток 2.Згодана збір та обробку персональних даних.

Правила прийому до першого класу(наказ МОН України №367 від 16.04.2018р.)

Перелік документів, якими можна підтвердити місце проживання дитини:

– паспорт батька/матері з пропискою за адресами території обслуговування школи;

– довідка з місця реєстрації ;

– довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеного особи за територією обслуговування школи,

– документ одного з батьків, що засвідчує право власності на житло за територією обслуговування школи;

– договір найму (користування житлом) нотаріально завірений за територією обслуговування школи;

– інший офіційний документ, що підтверджує місце проживання за територією обслуговування школи.

Зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного чи спеціального класу (з його утворенням у разі відсутності) здійснюється на підставі доданого до заяви висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації).

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Адміністрація СЗШ № 20 доводить до вашого відома, що

зарахування дітей до першого класу початкової школи буде здійснювати

на безконкурсній основі.

Право на першочергове зарахуваннямають діти, які проживають на закріпленій території обслуговування (мікрорайон ), тому прийом відбуватиметься у два етапи:

І етап (30 .04. 2021 р. по31.05. 2021 р.) ГАРАНТОВАНЕ ПРАВО

Перелік документів для зарахування до 1-го класу:

(подаються в паперових папках)

1. Заява батьків або осіб, що їх замінюють.

2. Свідоцтво про народження (копія).
3. Медична довідка (086-1/о).
4. Карта щеплень (063-о)
5. Документ, що підтверджує місце проживання дитини на закріпленій території обслуговування (прописка, довідка про реєстрацію місця проживання, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, документ, що засвідчує право власності чи користування житлом, акт обстеження умов проживання або будь-який інший офіційний документ, що підтверджує місце проживання).

До 01 червня зараховуються діти,місце проживання яких натериторії обслуговування школи підтверджене, а також діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі чи є дітьми працівників школи.

ІІ етап (01.06 – 15.06.2021) ПРАВО ВИБОРУ

Якщо ви бажаєте відвідувати школу, закріплену не за вашим місцем проживання, потрібно залишити заяву в обраному закладі та очікувати вільного місця.

Заяви до шкіл на вільні місця подають всі бажаючі з іншої території проживання: іншого району, іншого міста.

Якщо кількість заяв перевищить кількість наявних вільних місць, педагогічна рада школи прийматиме рішення щодо способу їх заміщення, про що ви дізнаєтесь в обраній вами школі.

Ласкаво просимо до 1-го класу нашої школи!