Про онлайн-курс «Протидія торгівлі людьми в Україні»

Новий освітній інструмент, розроблений Координатором проектів ОБСЄ в партнерстві з платформою дистанційної освіти EdEra, допоможе принести заходи з протидії торгівлі людьми в школи, коледжі, університети та інші освітні заклади. Починаючи з 1 листопада 2018 року педагоги, психологи та інші працівники закладів освіти можуть скористатися безкоштовним онлайн-курсом «Протидія торгівлі людьми в Україні».

Курс має на меті озброїти освітян всім необхідним для ефективного роз’яснення молоді ризиків торгівлі людьми, інформування про те, як можна подбати про власну безпеку, а також про систему підтримки постраждалих від цього злочину – від психологічної та соціальної реабілітації до дій правоохоронної системи. Він також надасть працівникам закладів освіти можливість отримати навички з ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми та надання їм початкової допомоги. Зокрема, курс складається з таких чотирьох модулів:

1. Поняття «торгівля людьми»: масштаби, основні причини та наслідки

2. Національний механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми

3. Виявлення постраждалих та особливості роботи з дітьми, які постраждали від торгівлі людьми

4. Методичні основи організації роботи щодо попередження торгівлі людьми

Зареєструватися на проходження цього курсу з 1 листопада можна за цим посиланням:
По проходженню навчання надається сертифікат! Кількість годин у сертифікаті враховується в програмі підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Курс розроблено в рамках проекту, що виконується Координатором проектів ОБСЄ за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади (Embassy of Canada in Ukraine) та Уряду Сполучених Штатів Америки. Особливу подяку висловлюємо Інститут модернізації змісту освіти МОН.

За матеріалами OSCE Project Co-ordinator in Ukraine

Вкладення