#НаціональнийТижденьЧитанняПоезії Літературні роздуми, присвячені пам'яті Максима Кривцова- поета-воїна, який загинув 7 січня, захищаючи нашу землю.

«Поезія - … безсмертний дотик до душі…» Силу й правду слів Ліни Костенко відчули учасники заходу, який підготували учні 8, 10 та 11 класів. Це було знайомство з постаттю Максима Кривцова - поета, який загинув 7 січня 2024 року… Загинув і його приятель – рудий кіт... «Прочитайте ці вірші. Побудьте поруч. Зіпріться на обвалену стіну. Подихайте сирістю й порохом. Послухайте, як співають птахи на початку весни і працює ворожа техніка на дванадцяту годину. А тоді підійдіть до бійниці — й дивіться.

Як курява ковтає будинки. Як рвуться сталеві нитки снарядів. Як стираються вулиці, наче коректором. Як пострибунчик сонця падає додолу. Як вигинається трава після того, як по ній пройшла група піхотинців. Як дідусь тягне велосипед і зникає в тумані. Мусимо побачити дерева і гори, сніги і ріки, любов. І дихати, бо це сьогодні розкіш».

Як хочеться якнайшвидше дійти до того моменту, коли через отвір бійниці ми просто пильніше бачитимемо світ!...

Доземний уклін тобі, Герою!