#Профорієнтація Учні 10-11 класів відвідали Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

Учні 10-11 класів відвідали Львівський державний університет безпеки життєдіяльності , ознайомилися з матеріально-технічною базою та отримали чудові враження від нових знань. Вони мали зустріч з науково-педагогічними працівниками кафедри екологічної безпеки, які розповіли про актуальність проблеми побутових відходів, необхідність їх сортування для зменшення обсягів захоронення на звалищах, проінформували про важливість екології для суспільства, особливо в час війни, яка спричинила значні ушкодження природних екосистем та завдала значної шкоди довкіллю, а також виявила потребу у висококваліфікованих фахівцях-екологах.Проведено опитування учнів щодо їх знань у сфері поводження з відходами, результати якого будуть узагальнені в рамках науково-дослідної роботи за темою «Стан поводження населення з твердими побутовими відходами та механізми підвищення ефективності в системі управління побутовими відходами», виконавцями якої є працівники кафедри екологічної безпеки та Управління з питань поводження з відходами Львівської міської ради.