#День ЦЗ

Сьогодні,18.04.2024 ,у школі проведений День ЦЗ. Протягом дня були проведені різноманітні заходи та уроки, спрямовані на підвищення рівня обізнаності наших учнів щодо безпеки та правил поведінки у небезпечних ситуаціях. Зокрема, значна увага була приділена темам пожежної та надзвичайної медичної допомоги, а також евакуаційним вправам. На уроках та практичних тренуваннях учні школи мали змогу ознайомитися з основними аспектами надання першої допомоги в різних ситуаціях, включаючи поранення, опіки ,кровотечі. Учні 10-11 класів продемонстрували не лише свою фізичну підготовку, а й здатність швидко та ефективно реагувати в екстремальних ситуаціях. Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України вдало продемонстрували захисні костюми, екіпірування для рятувальних робіт. Змістовні плакати та малюнки, відображали знання та вміння діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Не менш важливим було проведення евакуації, під час якої учні школи демонстрували свою готовність та вміння діяти в умовах надзвичайної ситуації.